Як дістатися до Центру дозвілля та культури КНУБА від залізничного вокзалу, автовокзалу і від метро

 

Центер дозвілля та культури КНУБА розташований у Києві за адресою вулиця Преображенська, 2А.

Від Центрального автовокзалу

Від Центрального залізничного вокзалу 

Від метро Як дістатися до зали вченої ради КНУБА

 

Зала вченої ради Київського національного університету будівництва та архітектури знаходиться  за адресою Повітрофлотський проспект, 31.

Від Центрального автовокзалу перейти підземним переходом до зупинки громадського транспорту “проспект Валерія Лобановського”(зі сторони Деміївського ринку) та їхати маршрутами автобуса 22, тролейбуса 42Д або маршрутних таксі 205 або 239  до зупинки “проспект Повітрофлотський”. Далі рухатися пішки у напрямку руху транспорту і повернути праворуч на Повітрофлотський проспект та йти 8-10 хв у напрямку КНУБА (Загалом маршрут займе біля 35 хвилин).

Від Центрального залізничного вокзалу перейти до Південного залізничного вокзалу, вийти з вокзалу на площу до зупинки громадського транспорту “вулиця Ползунова” і тролейбусом 9К або маршрутним таксі 805 їхати до зупинки “вулиця Освіти”. Від зупинки рухатися до головного корпусу КНУБА (Загалом маршрут займе біля 20 хвилин).


Від станції метро “Вокзальна” підійти до будівлі ресторану McDonalds і їхати з кінцевої зупинки маршрутного таксі 198 до зупинки “вулиця Солом’янська”. Від зупинки рухатися через парк імені Миколи Зерова до  до головного корпусу КНУБА (Загалом маршрут займе біля 30 хвилин).